top of page
iStock-1405412749.jpg

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Çalışma alanlarında uzmanlaşmış kadrosuyla Uluslararası taşımacılık hizmeti veren Devnak zamana karşı olan duyarlılığı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve her zaman için müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmüştür.

Balkanlar ve Avrupa'nın tümüne yayılmış olan hizmet haritamızla son derece kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Sorumlu oldukları görev sahalarında gümrük kanunlarına hakim, bölge dillerini konuşabilen, üstlenmiş olduğumuz misyonun bilincinde olan deneyimli uzman personelimizle tamamladığımız her görev sonunda saygınlığımızı biraz daha arttırmakta ve müşterilerimiz tarafından tam güven duygusuna ulaşılmaktadır.

Tüm şoförlerimiz ilgili güzergahlarda deneyimli olup söz konusu hatlar üzerinde en az 7-10 yıl arası deneyime sahiptirler ve şoförlerimizde ilgili güzergahlar için vizeleri firmamız tarafından temin edilmiş olup, seyir süresinde güzergah üzerinde şoförlerimize vize aldırmayarak zaman kaybını önlemekteyiz.

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI.jpg

Tüm taşımalarımız CMR sigortası kapsamında ve araçlarımız EURO5 ve EURO6 normlarına haizdir. 96 ve 100 m3 'lük araçlarımız mevcut olup tüm araçlarımız ADR donanımına sahiptir ve şoförlerimizin de ADR sertifikaları bulunmaktadır.

karayolutaşımacılığı.png
bottom of page