top of page
iStock-466491140.jpg

DEVNAK NAKLİYAT

DEVNAK NAKLIYAT GRUBU 1989 yılında kuruluşundan bugüne kadar, eksiksiz hizmet anlayışı ile sektördeki  başarısını devam ettirmektedir.

 

Modern dünyanın öngördüğü yönetim ilkeleri, tecrübeli kadrolarının özverili çalışmaları, güçlü ve modern araç filosu ile Türkiye'nin öncü sanayi  kuruluşlarının ürünlerini  yurt dışına güvenle taşımaktayız.

Lojistikte hız ve karşılıklı bilgi alışverişinin önemli olduğunun bilincindeki firmamız, kalkıştan varışa kadar bütün bilgileri, çağımızın teknolojisiyle müşterilerine iletmektedir.

 

Aldığımız bu güveni daha da kuvvetlendirmek ve sarsılmaz kılmak, sektörümüzün her zaman öncüsü olmak ana hedefimizdir.

devnakks.jpg

Daha önce İstanbul Basın Ekspres Yolu İkitelli de bulunan tesisimizi 2010 yılında İstanbul Çatalca'da inşa ettiğimiz çağımızın son modern teknolojisine sahip yeni tesisimize taşıdık. Tesisimizde 1000 m2 kapalı alan, 5000m2 açık alan ve kendi ikmal ve bakım tesislerimizle müşterilerimize daha fazla güvenle hizmet vermeye devam ediyoruz. Gün geçtikçe araç filomuzun çoğalarak yenilenmesi, zamanında ve güvenli hizmet vermemizi daha da kolaylaştırmış ve müşteri memnuniyetini daha da pekiştirmiştir.

Yatırımlarımızı özvarlığı ile gerçekleştirmiş olup, gelişmekte olan ve gelecekte yapacağımız yatırımlarımızı,  kredisiz özvarlıklarımız ile gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Bunula birlikte Türkiye genelinde sanayileşmiş illerimize ofisler açarak daha iyi hizmet vermeyi planlamaktayız.

C2 ve ISO 9001 belgelerine sahip olan firmamız başta Polonya , Çek Cumhuriyeti , Macaristan , Slovakya , Litvanya , Letonya , Estonya , Belarus ve Tüm Avrupa ülkelerine, hem komple hem de parsiyel yüklemelerde hizmet vermekteyiz.

Tüm depolarımızda gümrükleme , T1 ve tır karne işlemlerini organize edebilmekteyiz.

Tenteli, kapalı kasa , askılı ve frigo dorselerden oluşan tamamı Türk plakalı özmal filomuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. “HER ŞEY BU ÜLKE IÇIN “ sloganını ile yolumuzda kararlılıkla devam ediyoruz.

bottom of page